"طرح مشاوره رایگان" در زمینه "انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا"

عیین درست موضوع پایان نامه ارشناسی ارشد و رساله دکترا، اولین و شاید مهمتریم گام در مسیر انجام یک پژوهش با کیفیت می باشد. تعیین موضوع در پروژه های پژوهشی بر اساس رویکردهای مختلفی همچون، مسئله محوری، ناب محوری، سفارش محوری، و ... صورت می پذیرد که هر کدام از رویکردهای نام برده، مراحل خاص خود را طلب می کند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی و علی الخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد (بدلیل تجربه کم در حوزه پژوهش)، یکی از دغدغه های اصلی خود را عدم توانایی در انتخاب موضوع مناسب جهت انجام پایان نامه یا رساله خود معرفی می کنند که این ناشی از موارد مختلفی همچون عدم آشنایی دانشجو با پایگاه های علمی ارائه دهنده مقاله، عدم دسترسی دانشجو به پایگاههای مذکور، عدم تسلط دانشجو به حوزه های مختلف رشته تحصیلی، عدم دانش دانشجو در مورد موضوعات و مباحث روز رشته تحصیلی و ... نشأت می گیرد.

همه این مسائل باعث می شوند که مرحله انتخاب موضوع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، به یک مرحله استرس زا تبدیل شده و سردرگمی آنها را بهمراه داشته باشد. از اینرو، اخذ مشاوره صحیح و دقیق از کارشناسان واقعی و مجرب می تواند بسیاری از این دغدغه های را کاهش داده و مسیر صحیح را به دانشجویان نشان دهد.

در همین راستا، گروه پژوهشگران آفتاب با بهره گیری از تجربه، تخصص و دانش کادر خود، و در قالب "طرح مشاوره رایگان"، خدمات بسیار مناسب و کم نظیری را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم آورده است. بطوریکه دوستان عزیز می توانند از طریق آدرس ایمیل و یا شماره تلفن زیر، براحتی به متخصصین گروه آفتاب که همگی از فارغ التحصیلان مقطع دکترا می باشند دسترسی داشته و از مشاوره های رایگان و تخصصی آنها در زمینه چگونگی انتخاب صحیح موضوع استفاده نمایند.

طرح مشاره رایگانتماس مستقیم با مشاورین و متخصصین فارغ التحصیل دوره دکتری  09361370426

بازگشت به بالا

تماس با ما

   +98 936 137 0426

   sunrgroup_ma_phd@yahoo.com

چرا پژوهشگران آفتاب ؟

  • بهرمندی از کادر بسیار متخصص و مجرب در سطح دکترا
  • تعهد کامل به پاسخگویی سریع و در دسترس بودن
  • کیفیت تضمینی مشاوره ها
  • قیمت معقول و منطقی بر مبنای استراتژی برد - برد
  • تنوع در ارائه خدمات و پاسخگویی به انواع نیازهای پژوهشی
  • تنها مجری واقعی "طرح مشاوره رایگان" با بهره گیری از اساتید مجرب

انجام پایان نامه